7. Sınıf Yeşil Tane Tane Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası
Nartest Yayınevi

7. Sınıf Yeşil Tane Tane Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası


₺102,60 ₺171,00 %40


Yazar: Fatih Özbek
Barkod: 9786052043943

Bilgi Kartı

Yayın Dili Türkçe
Basım Tarihi Eylül 2021
Sayfa Sayısı 184
Kapak Kağıdı 300 gr Parlak Kuşe
İç Kağıt 70 gr 1. Hamur
Boyutları 195x275 mm
Baskı Sayısı 3. BASKI
Ağırlık 1
Değerli meslektaşlarımız, sevgili öğrenciler; Tane Tane Öğreniyorum Kitabımız, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersini eğlenerek öğrenebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığı’nın 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi programı ve kazanımlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu çerçevede kitabımızda; kazanımlara paralel konu özetleri, örnek sorular, konu etkinlikleri, bulmacalar, konu testleri, ünite testleri ve ünite sonlarında yeni nesil sorular bulunmaktadır. Kitabımız MEB tarafından yayımlanan örnek sorulara ve Liseye Geçiş Sınavı’na uygun olarak hazırlanmıştır. Tane Tane Öğreniyorum adını verdiğimiz kitabımızda öğrencilerimizin okuduğunu anlaması, yorum yapabilme becerilerinin ve analiz, sentez muhakeme yeteneklerinin gelişmesi amaçlanmaktadır. Yeni sınav sistemi ezberci anlayıştan uzak, bilginin doğru yorumlanması mantığına dayandığı için kitabımızda yorum sorularına bolca yer vermiş bulunmaktayız. Kitabımızda aşağıdaki gibi bir işleyiş şeması ile kazanımların öğretilmesi ve değerlendirilmesi amaçlanmıştır. Öğreten Sorular Bölümü: Kazanımları içeren özet bilgiler verildikten sonra bu bilgileri pekiştirici etkinliklere ve sorulara yer verilmiştir. Tane Tane Öğren Bölümü: MEB tarafından yayımlanan kazanımların öğrencilerimizde kalıcı hale getirilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Bu bölümde öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize ödev olarak kullanabilecekleri testlere yer verilmiştir. Ünite Değerlendirme Testi Bölümü: Üniteye bağlı olan bütün konuları kapsayacak şekilde hazırlanmış olan bu bölüm ile ünitenin tamamının değerlendirilmesi amaçlanmıştır. Öğretmenlerimiz bu bölümdeki testlerin sonuçlarına bakarak öğrencinin konuyu öğrenme düzeyini belirleyebilir ve gereken konulara gereken müdahaleyi zamanında yapabilir. Beceri Temelli Testler Bölümü: Sözel mantığın, muhakemenin ve bilgiyi yorumlamanın ön plana çıktığı bu bölüm, MEB tarafından yayımlanan örnek sorular ve iki yıldır yapılan Liseye Geçiş Sınavı’nda sorulan sorular örnek alınarak hazırlanmıştır. Sevgili öğrencilerimiz; sınavda başarılı olmak planlı ve verimli çalışma ile mümkündür. Sınava hazırlanırken kullanacağınız kaynakların sizin başarınızda önemli yeri vardır. Sınava hazırlanırken almış olduğunuz bu kitap Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi açısından hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Çok titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızın tüm meslektaşlarımıza ve öğrencilerimize faydalı olmasını temenni ederim. FATİH ÖZBEK

Customer reviews

4.1 out of 5 11,130 global ratings
5
53%
4
22%
3
14%
2
5%
1
7%

Review this product

Share your thoughts with other customers.

Write the Review

Reviews

Shankar Subbaraman

30 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Robert Thomas

29 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Barbara Tay

28 December 2022 Unverified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Everytime i ordered from fresh i got greenish yellow bananas just like i wanted so go for it , its happens very rare that u get over riped ones.

Sandra Langevin

8 December 2022 Unverified Purchase

Great product

Great product & package. Delivery can be expedited.

Create Review

Overall rating

Rate Features

Flavor
Value for money
Scent
Add a headline
Add a photo or video

Shoppers find images and videos more helpful than text alone.

Add a written review